Obchodní strategie, principy a zásady

HMP Servis spol. s r.o. začala působit na českém trhu v oboru pronájem pracovních plošin v roce 1991. Od prvních dnů jsme se snažili vytvořit silnou, prosperující a na etických základech fungující společnost. Za poměrně krátkou dobu působení se stala naše firma jednou z nejvýznamnějších společností v oboru, který klade velký důraz na kvalitu, flexibilitu a hlavně bezpečnost. S názvem HMP Servis spol. s r.o. jsou nedílně spojeny principy jako: korektnost, dodržování termínů, nonstop služby, kvalitní a stále se modernizující autopark, ochota a příjemné jednání.

ZÁZEMÍ

Sídlo firmy a dispečink se nachází na území hlavního města a rovněž tak areál s parkovištěm je v Praze (Komořanech). Servisní a administrativní zázemí leží v našem vlastním, rozlehlém areálu v Českém Brodě, kde jsou i parkovací a garážová místa.

OBCHODNÍ ČINNOST

Společnost HMP Servis spol. s r.o. se postupně rozvíjela. Z vlastnictví jedné plošiny v roce 1991 je dnes jednou z největších firem v celé ČR v oblasti pronájmu pracovních plošin. Disponujeme desítkami strojů jak na automobilovém podvozku, přívěsnými, tak i speciálními (pásové, terénní). Naše obchodní zastoupení a s nimi úzce kooperující dispečinky jsou zárukou, že se k Vám naše stroje dostanou včas a svými parametry uspokojí Vaše požadavky. Pracovní plošiny, které Vám můžeme poskytnout 24h denně i s obsluhou, dosahují parametrů, které splňují ty nejpřísnější kritéria.

 • Je pro Vás problém výška?
  • Pro nás nikoliv..
 • A co těžký terén?
  • Není problém, naše terénní vozy či speciální montážní plošiny Vám pomohou i ve velmi složitých terénních podmínkách..
 • A co interiéry?
  • Jistě, máte-li vstupní prostor o rozměrech alespoň 197cm/80cm (STP 150)..
 • „Vždyť nám to zašpiní a poškodí podlahy (mramor, nátěry aj.)!“
  • Zbytečné obavy. Máme speciální pásy, které jsou velmi šetrné k podlahovým krytinám.
  • Zároveň velmi malá hmotnost pracovních plošin (1850kg) je zárukou, že žádné nebezpečí tohoto druhu nehrozí..
 • Bojíte se o majetek (rozbití, poškození atd.)?
  • Není důvod. Naši pracovníci jsou profesionálové s mnohaletými zkušenostmi na všech typech pracovních plošin a jsou zárukou kvalitně odvedené práce.

Na našich stránkách se můžete sami přesvědčit o kvalitách našich služeb přímo od zákazníků, pro které jsme vykonávali i ty nejsložitější zakázky.

SERVISNÍ ČINNOST

Naše stroje prodělávají pravidelné servisní a garanční prohlídky, jak u našich techniků, tak i ve specializovaných opravnách. Je naprostou samozřejmostí, že každá pracovní plošina, která vyrazí za Vámi, je ve velmi dobrém technickém stavu. To ovšem neznamená, že nemůže nastat okolnost (porucha, závada), která znemožní další práci na Vámi zadaném úkolu. V takovém případě Vám v co nejkratším možném termínu, na vlastní náklady, dodáme náhradní plošinu. Jelikož pracujeme převážně s nejmodernější technikou, je tato zárukou kvalitně a především bezpečně odvedené práce.

VOZOVÝ PARK

HMP Servis spol. s r.o. disponuje desítkami pracovních plošin:

 • Na automobilovém podvozku o hmotnosti od 2 800kg – 22 400kg s pracovní výškou 12,2 – 28,7m
 • Přívěsné pracovní plošiny o hmotnosti 750kg – 3 500kg (pohonná jednotka elektromotor či diesel) s pracovní výškou 9,6 – 29m
 • Dále můžeme poskytnout speciální a terénní pracovní plošiny o hmotnosti 1 920kg – 12 156kg na pásovém nebo kolovém podvozku (4×4) s pracovní výškou 15 – 21,8m. Pohon (akubaterie, diesel).
 • V neposlední řadě jsme Vám připraveni dopravit samohybné pracovní plošiny o hmotnosti 2 400kg s pracovní výškou 11,2m
 • K dispozici jsou také: dvě nákladní odtahová vozidla, čtyři terénní odtahová vozidla a stejný počet servisních vozidel.

Z výše uvedeného zřetelně vyplývá, že disponujeme vozovým parkem, který je velmi flexibilní a uspokojí i velmi náročného zákazníka.

ŠKOLENÍ OBSLUHOVATELŮ PRACOVNÍCH PLOŠIN

Zajistíme Vám nebo Vašim zaměstnancům školení obsluhovatelů pracovních plošin. Školení může probíhat v našem školícím středisku v Českém Brodě nebo po dohodě v prostorách Vaší firmy.

EKOLOGIE

Naší společnosti není lhostejná ani otázka životního prostředí. Proto se maximálně snažíme eliminovat všechna rizika, která by mohla zapříčinit byť jen sebemenší ekologickou újmu. Díky kvalitě práce a technickému stavu našich pracovních plošin se nám daří, že životní prostředí, které patří nám všem, nebude strádat více než je nezbytně nutné. U pracovních plošin nové používáme ekologicky nezávadný hydraulický olej té nejvyšší kvality, byť toto nevyžadují směrnice v ČR ani v EU.

MOTO

HMP Servis spol. s r.o. „Dostali jsme se výš a Vy s námi.“