Novinky

20.2.2018
Pracovní plošiny v zimě

10.2.2018
Pracovní plošiny v zimě

29.11.2017
Speciální pásová pracovní plošina HMP Servisu

25.11.2017
Listopadové práce s pracovními plošinami

8.10.2017
Velká Pardubická 2017


Plošiny Praha

Pobočka Praha

Plošiny Brno

Pobočka Brno

Nabídka zaměstnání

Nájemní smlouva

Bazar


Jsme členy mezinárodní federace pracovních plošin

Placené odkazy

Montážní plošiny

Reference

Za dlouhá léta působení firmy HMP Servis na českém trhu se účastníme velice zajímavých projektů a nacházíme spolupráci s mnoha renomovanými společnostmi.

Pracovní plošiny jsou potřeba takřka v každém odvětví, kde je potřeba provádět jakékoliv práce či úkony ve výškách. Zde Vám uvádíme pár zajímavých míst, kde naše výškové pracovní plošiny našly uplatnění.

V tomto bytovém komplexu na Žižkově v Praze je prováděna kompletní rekonstrukce pláště domu

Tento dům prochází kompletní rekonstrukcí bytových jednotek a zroveň dostává nový plášť. K vnějším úpravám si stavební společnost vybrala ke spolupráci právě naši půjčovnu plošin.

Z pracovních plošin bude ke stávajícímu plášti domu přimontováván ocelový skelet pro nové lodžie. Nejprve je potřeba najít v panelech svařený kovový rám a poté se k němu začne navařovat nový kovový skelet lodžií.
Generální oprava bytových jednotek pomocí pracovních plošin Generální oprava bytových jednotek pomocí pracovních plošin Generální oprava bytových jednotek pomocí pracovních plošin

Pro tuto práci nelze použít lešení, proto stavební firma zvolila použití stavebních pracovních plošin z naší půjčovny. Pomocí jeřábu se ocelový rám po částech zvedne na požadované místo a z plošiny ho technici natrvalo spojí s pláštěm domu.

Na tyto práce byly vybrány pracovní plošiny pod tímto označením:

(podle pořadí obrázků)