Novinky

15.10.2018
Velká pardubická

25.5.2018
Pracovní plošiny v jarním období

8.5.2018
Pražský maraton 2018

23.4.2018
Terénní práce s plošinovým speciálem

19.3.2018
Pracovní plošiny pracují v každém období


Plošiny Praha

Pobočka Praha

Plošiny Brno

Pobočka Brno

Nabídka zaměstnání

Nájemní smlouva

Bazar


Jsme členy mezinárodní federace pracovních plošin

Placené odkazy

Montážní plošiny

Reference

Za dlouhá léta působení firmy HMP Servis na českém trhu se účastníme velice zajímavých projektů a nacházíme spolupráci s mnoha renomovanými společnostmi.

Pracovní plošiny jsou potřeba takřka v každém odvětví, kde je potřeba provádět jakékoliv práce či úkony ve výškách. Zde Vám uvádíme pár zajímavých míst, kde naše výškové pracovní plošiny našly uplatnění.

Mistrovství Evropy ve stromolezení 2010

Tento druhý červnový víkend proběhla v Průhonickém parku nedaleko Prahy vrcholná soutěž Evropských mistů ve stromolezení.

Tohoto evropského projektu jsme se zúčastnili jako sponzoři akce. Ve spolupráci se Společností pro zahradní a krajinářskou tvorbu, občanské sdružení http://www.arboristika.cz/ se ho účastnily i naše pracovní plošiny.

Mistrovství Evropy ve stromolezení 2010 Mistrovství Evropy ve stromolezení 2010 Mistrovství Evropy ve stromolezení 2010

Počasí nám přálo, svítilo sluníčko a kdo si udělal víkendou procházku po krásném Průhonickém parku, mohl se zúčastnit nevídané podívané. Několik vybraných stoletých stromů bylo připraveno na soutěže specialistů ve stromolezení. Byly připraveny i naše plošiny .

Soutěžit přijeli borci z celé Evropy, zájem byl veliký, a pro fotografy a media byly přiraveny naše vysokozdvižné plošiny pro pořizování atraktivních záběrů.

pracovní plošina STP 218

Právě se přiváží naše speciální terénní pásová plošina do Průhonického parku a projíždí mezi stánky.
Tato pracovní pásová plošina byla vybrána právě pro svoje výhody při přejezdu terénem. Gumové pásy trávu neponičí a ani nehrozí zapadnutí do změkčené půdy. V tomto případě po průjezdu nezanechala téměř žádné stopy. Naše půjčona plošin má tyto terénní plošiny připraveny k zapůjčení v areálu parkoviště HMP Servisu v Praze 4 - Komořanech.

Mistrovství Evropy ve stromolezení 2010 Mistrovství Evropy ve stromolezení 2010 Mistrovství Evropy ve stromolezení 2010

Stále bylo na co koukat. Vzhledem k pěknému počasí a velké návštěvnosti parku se na toto odpoledne Průhonický park změnil v hloučky lidí přihlížející mistrovským výkonům.
Mistrovství Evropy ve stromolezení 2010 Mistrovství Evropy ve stromolezení 2010 Mistrovství Evropy ve stromolezení 2010