Novinky

15.10.2018
Velká pardubická

25.5.2018
Pracovní plošiny v jarním období

8.5.2018
Pražský maraton 2018

23.4.2018
Terénní práce s plošinovým speciálem

19.3.2018
Pracovní plošiny pracují v každém období


Plošiny Praha

Pobočka Praha

Plošiny Brno

Pobočka Brno

Nabídka zaměstnání

Nájemní smlouva

Bazar


Jsme členy mezinárodní federace pracovních plošin

Placené odkazy

Montážní plošiny

Reference

Za dlouhá léta působení firmy HMP Servis na českém trhu se účastníme velice zajímavých projektů a nacházíme spolupráci s mnoha renomovanými společnostmi.

Pracovní plošiny jsou potřeba takřka v každém odvětví, kde je potřeba provádět jakékoliv práce či úkony ve výškách. Zde Vám uvádíme pár zajímavých míst, kde naše výškové pracovní plošiny našly uplatnění.

Oprava osvětlení na Hlavním nádraží - Leo 15 GT

Sploečnost "Eltodo-Citelum" si zapůjčila speciální samohybnou plošinu "Leo 15 GT", na opravu osvětlení ve spodním vestibulu Hlavního nádraží v Praze.

Tato pásová pracovní plošina se ukázala jako velmi vhodná do prostoru, jakým je vestibul Hlavního nádraží. Díky speciálním pásům z tvrzené pryže (bílá), je "Leo 15 GT" šetrná k podlahové krytině (mramor). Dalším velkým kladem se ukázala hmotnost 1920kg, která díky pásovému podvozku je rozložena a zatížení na cm2 je minimální. Panovala obava, zda nebude problémem spalovací motor "Honda". Tato moderní pohonná jednotka produkuje minimum splodin.Dne 28.1.2008 jsme využili Vaší nabídky zapůjčení vysokozdvižné plošiny na práce, spojené s výměnou zdrojů ve svítidlech umístěných v Nové vstupní hale rekonstruovaného Wilsonova nádraží v Praze.

Zjistili jsme, že díky pásům z bílé gumy nedošlo k žádnému poškození ani znečištění žulové dlažby, kterou je pokryta pochozí část haly. Také naše obavy z toho, že plošina není bateriová, ale má benzínový motor se ukázaly jako nepodložené. Po celou dobu nasazení uvedené plošiny – celý pracovní den – nebyla námi registrována ani jediná stížnost z řad cestujících ani pracovníků Metra či obchodů a stánků umístěných v pracovní zóně plošiny.

Těšíme se proto na další spolupráci

Ing. Ivan Houska
Vedoucí divize obchodních aktivit
ELTODO-CITELUM,s.r.o.


Oprava osvětlení na Hlavním nádraží - Leo 15 GT Oprava osvětlení na Hlavním nádraží - Leo 15 GT Oprava osvětlení na Hlavním nádraží - Leo 15 GT

Oprava osvětlení na Hlavním nádraží - Leo 15 GT Oprava osvětlení na Hlavním nádraží - Leo 15 GT

Děkujeme společnosti Eltodo-Citelum že využilo našich služeb.