Novinky

15.5.2019
Terénní pracovní plošina STP 218

15.10.2018
Velká pardubická

25.5.2018
Pracovní plošiny v jarním období

8.5.2018
Pražský maraton 2018

23.4.2018
Terénní práce s plošinovým speciálem


Plošiny Praha

Pobočka Praha

Plošiny Brno

Pobočka Brno

Nabídka zaměstnání

Nájemní smlouva

BazarPlacené odkazy

Montážní plošiny

Pobočka Brno

Reference a fotogalerie z naší pobočky v Brně.

NOVÝ PAVILON "P"

Brněnská pobočka naší půjčovny plošin spolupracuje s Veletrhy Brno a.s. při výstavbě expozic v rámci jednotlivých veletrhů a výstav. Naši spolupracovníci pomáhají díky pracovním plošinám zavěšovat ke stropům pavilonů lanka, na která jsou pak umísťovány transparenty, alurové konstrukce s osvětlením a prvky expozic, které se mají volně vznášet nad výstavní plochou. Naše společnost HMP servis s.r.o. byla vybrána, aby pro Veletrhy Brno a.s. tyto služby zajišťovala i v novém pavilonu "P", který se stal chloubou brněnského výstaviště.

Pobočka Brno Pobočka Brno Pobočka Brno
Pobočka Brno
Pobočka Brno Pobočka Brno

JUSTIČNÍ PALÁC

Brněnská půjčovna plošin společnosti HMP servis s.r.o. spolupracovala při výstavbě Justičního paláce na Heršpické ulici v Brně. Pověstnou „třešinkou na dortu“ byla instalace státního znaku za pomocí 29m vysoké plošiny OMME 29 na průčelí tohoto chrámu naší justice.

Pobočka Brno Pobočka Brno
Pobočka Brno Pobočka Brno Pobočka Brno

NA PTÁKY JSME DLOUHÝ DOST

Jako již každoročně, i letos v tomto období jsme se s naší montážní plošinou zúčastnili kroužkování čápů, které provádí ČSOP Veronica. Spíš než jako montážní plošinu jsme tentokrát náš stroj použili jako vysokozdvižnou plošinu a pracovník Veronicy z ní na pěti místech v okolí Pohořelic okroužkoval 18 malých čápů..Při té příležitosti ze příznivci těchto opeřenců měli možnost podívat z plošiny do čapího hnízda, což je pohled zajímavý a vzácný.

Je to další příklad využití montážních plošin společnosti HMP servis spol. s r.o.

Pobočka Brno Pobočka Brno Pobočka Brno
Pobočka Brno Pobočka Brno Pobočka Brno